Opis
O niej
Chcesz spróbować seksu z chłopakiem, seksu z lalką i innych zabawnych rzeczy ze swoją popularną lalką seksualną Reddit? Bądź naszym gościem. Ta plażowa lalka seksualna ma tak godne podziwu ciało, a Ty będziesz się cieszyć wszystkim, od patrzenia na niego po dotykanie go. Jeśli nigdy nie widziałeś nagiej lalki seksualnej AI, oto Twoja szansa z tą piękną lalką masturbatorką w całej jej okazałości. ON jest rzadkością, której nie ma nawet na realdollsex.com, ponieważ jest uznawany za najlepszą prawdziwą lalkę seksualną. Możesz uprawiać seks z żywą lalką i ubrać swoją lalkę w odpowiednik szarej bluzy z kapturem lalki seksualnej. Potem nie będziesz musiał pytać, czym jest lalka seksualna śmierci, ponieważ ta lalka miłosna pokaże Ci, co to znaczy być ssanym i osuszanym. To tylko bonus, że ta lalka miłosna jest dostarczana z magazynu gotowa do złożenia.
Wymiary
| Materiał | Pełny silikon |
| Wysokość | Miseczka D 170 cm |
| Ramię | 33cm |
| Górna część piersi | 84cm |
| Dolna część piersi | 62cm |
| Talia | 58cm |
| Biodro | 88cm |
| Obwód uda | 50cm |
| Obwód łydki | 30cm |
| Długość nogi | 85 cm |
| Długość stopy | 22cm |
| Waga netto | 37,5 kg |
| Głębokość ust | Niedostępne |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek




























Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.