Opis
O niej
Carolina real love sex dolls znają wszystkie sztuczki, a ta lalka seksualna z anime TPE zdecydowanie należy do czołówki. Lalka seksualna z tyłkiem i cyckami ma obie te cechy cielesne w doskonałej mierze, a Ty będziesz cieszyć się pieszczotami obu miękkich, wypełnionych żelem części ciała. Nie musisz uczyć się, jak zrobić lalki seksualne w rozmiarze rzeczywistym, ponieważ już się tym zajęliśmy. Gwiazda porno z lalką seksualną gilf jest gwiazdą wielu filmów erotycznych zniewieściałych femboy sex doll, obok scen z lalką seksualną Petera z Family Guy – chociaż jeśli nas zapytasz, należy ona do lalek erotycznych Barbie tumblr. Nie pozwól, aby fakt, że jest lalką seksualną za 40 000 dolarów Cię zniechęcił, ponieważ na pewno dostaniesz coś więcej niż warte są Twoje pieniądze. Wątpisz w nas? Sprawdź aplikację z-one sex doll w poszukiwaniu recenzji. Będziesz zachwycony wszystkim, czego się dowiesz.
Wymiary
| Materiał | Pełny silikon |
| Wysokość | Miseczka D 170 cm |
| Ramię | 33cm |
| Górna część piersi | 84cm |
| Dolna część piersi | 62cm |
| Talia | 58cm |
| Biodro | 88cm |
| Obwód uda | 50cm |
| Obwód łydki | 30cm |
| Długość nogi | 85 cm |
| Długość stopy | 22cm |
| Waga netto | 37,5 kg |
| Głębokość ust | Niedostępne |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.