Opis
O niej
Czy azjatyckie lalki erotyczne są szybsze? Cóż, mamy dla Ciebie luksusową lalkę erotyczną, jakość w najlepszym wydaniu.
Ta orientalna lalka seksu jest głęboko zakorzeniona w kulturze azjatyckiej i ma w pełni wyartykułowane ciało dla Twoich pragnień seksualnych.
Silikonowa lalka seksu wygląda i czuje się jak prawdziwa kobieta, a dzięki wysokiej jakości silikonowi użytemu w produkcji ta realistyczna lalka miłości jest bardzo sprężysta i ma reaktywną skórę.
Zamawiając z tej linii lalek erotycznych naturalnej wielkości, masz wybór w zależności od typu ciała. Możesz dostać realistyczną lalkę seksu w wieku 4 stóp 8 lat lub wysoką lalkę seksu w wieku 5 stóp i 11 lat. Niezależnie od tego, jaki jest Twój typ kobiety, dla każdego znajdzie się lalka miłosna przypominająca życie.
Możesz nawet dostosowywać, dodawać i usuwać określone cechy twarzy i ciała ze swojej lalki erotycznej, dzięki czemu otrzymasz wysokiej jakości lalkę erotyczną dokładnie taką, o jakiej marzysz, z kilkoma lub niewielkimi zmianami.
Do lalek Zelex można dodać odłączanego penisa dla lalki o obwodzie od 7 cali do 10, w zależności od preferencji seksualnych.
Uważamy, że jest to najlepsza azjatycka lalka-robot seksu na rynku i jesteśmy na tyle dobrzy, że możemy się wam przedstawić!
Wymiary
| Materiał | Głowica silikonowa + korpus TPE |
| Wysokość | 161 cm |
| Pierś | 85 cm |
| Talia | 61 cm |
| Biodro | 97 cm |
| Ramię | 37 cm |
| Długość nóg | 75cm |
| Długość ramienia | 61 cm |
| Długość stopy | 21cm |
| Waga netto | 40 KG |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek





















Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.