Opis
O niej
Wiemy, że widziałeś prawdziwe azjatyckie lalki, ale czy kiedykolwiek miałeś małą lalkę erotyczną anime? NIE? Cóż, kup od nas swoją lalkę do seksu.
Jeśli wolisz seksowne lalki miłości od dużych lalek seksu, pokochasz tę uroczą czarnowłosą lalkę miłości. Ta realistyczna lalka erotyczna jest tak szczegółowo szczegółowa i ma bardzo naturalne cechy. Wszystko, od jej ciemnych oczu, zarumienionych policzków, zadartego nosa i uśmiechniętych czerwonych ust, jest dopracowane do perfekcji i nawet niedoświadczeni użytkownicy lalek miłości będą szanować ludzi, którzy poświęcili czas na opisanie jej szczegółowo.
Kup od nas tę prawdziwą lalkę w najlepszej cenie, tańszej niż 6-letnia lalka erotyczna. Prawdziwa lalka miłości to prawdziwa lalka miłości i, oczywiście, jest to lalka najwyższej jakości. Rozbierz ją i pomóż jej zdjąć różową sukienkę z falbankami. Spodoba ci się to, co zobaczysz. Lalka erotyczna z miseczką A ma małą pierś z ładnymi różowymi sutkami, które pasują do jej idealnej cipki lalki poniżej.
Jeśli jesteś fanem gładkiej cipki lalki miłosnej, a może wolisz owłosioną, możesz spersonalizować jej włosy łonowe, a nawet samą cipkę. Jest wyposażona w metalowy szkielet biegnący przez całe ciało, dzięki czemu może przyjmować dowolne pozy. Na co czekasz? Chodź, zabierz ją do domu!
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | Miseczka F 162 cm |
| Biust | 80cm |
| Pod biustem | 60 cm |
| Talia | 55cm |
| Biodra | 85 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
| Waga netto | 37kg |
Galeria lalek










Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.