Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | Pełny silikon |
| Wysokość | Miseczka D 166 cm |
| Pełny biust | 82cm |
| Pod biustem | 67 cm |
| Talia | 59 cm |
| Biodro | 88cm |
| Szerokość ramienia | 38 cm |
| Długość nóg | 81cm |
| Rozmiar buta | 35cm |
| Głębokość pochwy | 16cm |
| Głębokość odbytu | 13 cm |
| Waga netto | 43 kg |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.