Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | Głowica silikonowa + korpus TPE |
| Wysokość | 170 cm |
| Biust | 91 cm |
| Talia | 67 cm |
| Biodro | 91 cm |
| Szerokość ramienia | 37 cm |
| Długość nóg | 81cm |
| Długość stopy | 20 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 14cm |
| Waga netto | 48 kg |
Galeria lalek














































































Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.