Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 175 cm |
| Górna klatka piersiowa | 78 cm |
| Dolna klatka piersiowa | 69 cm |
| Talia | 59 cm |
| Biodro | 88,5 cm |
| Ramię | 36cm |
| Długość nóg | 105 cm |
| Udo | 49 cm |
| Długość ramienia | 71 cm |
| Podeszwa | 21cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębia jamy ustnej | 10cm |
| Głębokość odbytu | 15cm |
| Waga netto | 39 kg |
Galeria lalek


















































































Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.