Opis
O niej
Oglądanie seks-lalki w użyciu jest jedną z najbardziej atrakcyjnych rzeczy, dlatego też jest tak wiele filmów porno z „pieprzonymi lalkami seksu”. Ta lalka z seksownym tułowiem jest przeznaczona dla dziewcząt i gejów. Tułów tej lalki płci męskiej jest wyrzeźbiony tak pięknie, że stanowi dzieło sztuki. Z wyrzeźbionym brzuchem, ładnymi, jędrnymi piersiami i szczegółową linią V, jest to najlepsza lalka erotyczna dla każdej kobiety i mężczyzny z seksualnym apetytem na więcej. W przeciwieństwie do męskich lalek erotycznych naturalnej wielkości, ciało tej lalki erotycznej można ukryć i przechowywać z dala od ciekawskich oczu, nie zajmując przy tym zbyt dużo miejsca.
Poza tym, w przeciwieństwie do małych lalek erotycznych anime, tułów tej męskiej lalki erotycznej ma ładnego, długiego penisa lalki o idealnym obwodzie. W filmach erotycznych z lalkami erotycznymi tę realistyczną lalkę seksu można zobaczyć, jak sprawia przyjemność tak wielu kobietom i mężczyznom, a najlepsze jest to, że nie może przenosić żadnych infekcji ani cię skrzywdzić, a ty możesz dyktować szybkość i częstotliwość interakcja seksualna.
Poza tym jest wykonany z silikonu klasy medycznej i można go wykąpać w ciepłej wodzie z mydłem, aby mieć pewność, że nie przechowujesz w nim zarazków i że masz czysty tułów do użycia, kiedy chcesz.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 160 cm |
| Biust | 82cm |
| Talia | 47 cm |
| Biodro | 89cm |
| Długość ramienia | 61 cm |
| Stopa | 21cm |
| Waga netto | 39 kg |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.