Beschrijving
Over haar
Dit is een zeer realistische sekspop transformatie fanfic echte pop. Een die is ontworpen om ervoor te zorgen dat je geniet van een volledig meeslepende seksuele ervaring. Daarom heeft deze volwassen mannen half sekspop alle functionaliteiten om je wildste seksuele fantasieën werkelijkheid te laten worden.
Bovendien is deze Amerikaanse Pretty Girl Doll sekspop ontworpen om heftige seks te weerstaan. Dit betekent dat je wilde agressieve seksuele fantasieën kunt verkennen zonder deze Tanabe sekspop te beschadigen. Daarom is deze Wendy Love sekspop zeer duurzaam.
Naast de duurzaamheid is deze tiffany sekspop gebouwd om het menselijk lichaam nauw aan te sluiten. Dit betekent dat je zachte, gladde en soepele huid, vleesachtige rondingen en plooien voelt. En om het helemaal af te maken. Je voelt strakke, geribbelde en goed getextureerde gaten voor seks met een echte pop. Daarom kun je je beste l cup sekspop video opnieuw creëren. Daarom is deze ultieme fantasie sekspop perfect voor je seksuele behoeften.
Dimensies
| Netto gewicht | 19,18 pond / 8,7 kg |
| Brutogewicht | 26,83 pond / 12,17 kg |
| Vaginale lengte | 16 cm / 6,3 inch |
| Anuslengte | 5,91 inch / 15 cm |
| Been Lengte | 1,18 inch / 3 cm |
| Beenomtrek | 40 cm |
| Zithoogte | 25,5 cm / 10,04 inch |
| Heupbreedte | 30 cm / 11,81 inch |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.