Beschrijving
Over haar
dit is een geweldige kwaliteit sekspop stand zonder enige bijlage pop. Een die is gebouwd om ervoor te zorgen dat elk moment van kerel neukt siliconen pop er goed uitziet, en volledig meeslepend aanvoelt. Dus, als je een fan bent van sekspop gezichtsbehandelingen. Deze neuk met sekspop is een geweldige kans om je volledige seksuele bevrediging te verzekeren. Daarom is deze فيلم اجنبي مترجم sekspop +18 pop een geweldige intieme metgezel voor al je seksuele behoeften.
Bovendien heeft deze sumiko sekspop alle kenmerken van een realistische premium echte pop. Daarom, als de vrouw rijdt mannelijke sekspop porno fantasieën vangen uw aandacht. U kunt beginnen met het opnieuw creëren van ze met deze vlechten pop hoofd sekspop. Dit is te danken aan het goed gedetailleerde ontwerp dat deze echte pop mannelijke pop zo veelzijdig maakt als het gaat om seksuele activiteit. Dus, als u uitkijkt naar seks met mannelijke robotpop. Deze prachtige levensechte echte pop heeft u gedekt.
Dimensies
| Hoogte | 19,88 inch/50,5 cm |
| Borstomvang | 19,88 inch/50,5 cm |
| Heupomvang | 25,79 inch/65,5 cm |
| Taillemaat | 33cm/12.99in |
| Been lengte | 15cm |
| Netto gewicht | 8,5 kg |
| Vaginaal | 14,2 cm/5,6 inch |
| Anus | 13,2 cm/5,2 inch |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.