Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 161cm |
| Borst lijn | 93cm |
| taille lijn | 66cm |
| Hippe lijn | 101cm |
| Arm lengte | 57cm |
| Schouder breedte | 36cm |
| Kalf Lijn | 34cm |
| Dij Lijn | 58cm |
| Been Lengte | 89cm |
| Voeten Maat | 22cm |
| Netto gewicht | 43kg |
| Orale diepte | 12cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.