Beschrijving
Over haar
Voor ruige seks is de siliconen sekspop een uitstekende keuze. Fabrikanten van realistische sekspoppen hebben materialen zoals siliconen, TPE en latex in de poppenset geïntegreerd voor duurzaamheid. Als een echtgenoot een sekspop neukt, wordt dat niet als vreemdgaan beschouwd als zijn partner ermee instemt.
Veel mensen doen aan tranny-liefdespoppenseks om hun menselijke partners te verbeteren. Op sexdoll.com kun je kiezen uit verschillende categorieën sekspoppen. De DC Doll House sekspop geeft de beste voetjobs.
Er gaat niets boven de dood van een sekspop, want een sekspop die geen radetthal is, kan alleen maar versleten en vervangen raken. De sekspop in darkwebporno toont de vreemdste seksstandjes en mannen die klaarkomen door de acties van de siliconen sekspop. Het is mogelijk om orgasmebeheersing te oefenen met een levensgrote sekspop.
Dimensies
| Hoogte | 165cm |
| Gewicht | 43kg |
| Borsten | 92 cm |
| Onder buste | 66cm |
| Taille | 63cm |
| Heup | 112 cm |
| Schouder | 38cm |
| Dij | 62 cm |
| Voet | 23cm |
| Vagina | 18cm |
| Anus | 17cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.