Beschrijving
Over haar
Het is zeldzaam om lesbische sekspoppen te vinden die high-end sekspoppen zijn, maar we maken het onmogelijke mogelijk met deze prachtige sekspop.
Deze paarsharige pop is een van de beste kreunende poppen op de markt, met volledig functionele lippen en het meest aantrekkelijke sekspopkostuum.
Ze is gekleed in een sportbeha en korte broek die nauwelijks haar mooie borsten verbergen, en deze kussende pop heeft een paar tatoeages op haar strakke buik die naar haar fenomenale poppenkutje leiden.
Deze hyperrealistische sekspop heeft een vast poppenkutje met aanpasbare schaamlippen en een stevige kont die bereid is een riempje te pakken.
Haar poppengezicht en -lichaam zijn voorzien van een stevig stalen skelet, zodat je erop kunt zitten en de afneembare tong zijn werk kunt laten doen. En het skelet eindigt daar niet alleen!
Het zit in haar armen, dijen en rug en ze kan heel gemakkelijk vooroverbuigen, in een pretzel draaien of op haar knieën gaan om je te bedienen. Vergeet niet dat ze tot uw dienst staat.
De levensgrote sekspop is gemaakt van siliconen en de hygiëne van de pop is eenvoudig te handhaven dankzij het microvezeldoekje en de irrigatiepomp die bij de levering worden geleverd.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 156cm |
| Borst | 90cm |
| Taille | 50cm |
| Heup | 95cm |
| Schouder | 37cm |
| Been Lengte | 75cm |
| Arm lengte | 56cm |
| Voet lengte | 19cm |
| Netto gewicht | 35KG |
| Orale diepte | 15cm |
| Vaginale diepte | 17cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij

















































































































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.