Beschrijving
Over haar
Zelfgenoegzaamheid is een van de nieuwe wegen die mensen verkennen. Met deze gedachte kwamen we op de sekspoppen. Soorten sekspoppen die we gebruiken zijn echte neukpoppen, opblaaspop, guinn-sekspop, dwerg-sekspop, penispop enzovoort.
De dwergsekspop is een sekspop met een klein postuur. Deze poppen worden gebruikt door kleine mensen of gewoon mensen die van ontdekken houden. Ze hebben dikke lichaamsmaten om een echte dwerg te vertegenwoordigen. echte neukpoppen zijn poppen met een klein lichaam, die de tiener vertegenwoordigen. Ze komen met een slanke lichaamsgrootte en een kleine handelbare kont. Deze poppen worden veel gebruikt in verschillende omgevingen. Ze komen met mooie sexy kleding, afhankelijk van het thema in de hand. Dit zijn liefdespoppen met kleine borsten.
De kreunende sekspop heeft het vermogen om geluiden te maken als reactie op de prikkel die hij krijgt tijdens de seksuele ontmoeting. Deze poppen zijn geavanceerder in vergelijking met de penispop. De penispop is een echte rubberen penis. Het komt in verschillende maten, vormen en kleuren met betrekking tot de gebruiker. Deze hebben heel veel variaties.
We hebben de beste site voor sekspoppen, je kunt ons bezoeken en kijken welke merchandise we te koop hebben in onze winkels. Wij verkopen alleen echte poppen die duurzaam zijn.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 159cm |
| Borst | 86cm |
| Taille | 64cm |
| Heup | 103cm |
| Netto gewicht | 46KG |
| Orale diepte | 12cm |
| Vaginale diepte | 22cm |
| Anale diepte | 18cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.