Beschrijving
Over haar
Aangepaste e-mailgroeten voor een nieuwe aankomst van levensechte poppen in Canada: Ik ging een stap verder en besloot te zoeken naar de WM Sex Doll 156cm B Cup. Niets is willekeurig met details, het doel om het te creëren is niet toevallig - het is een seksuele partner. Ze heeft een mooie lengte van 5'6" en ze heeft een mooie lichaamsbouw, een fatsoenlijk figuur, aantrekkelijke en betoverende borsten en ze heeft ook een gevoelige huid. Het hoofd en de gezichtskenmerken zijn gemaakt van beter materiaal en bekwame kunstenaars om ervoor te zorgen dat deze pop met veel verbeeldingskracht is ontworpen om op echte mensen te lijken. Natuurlijk zijn al haar gewrichten niet alleen op maat gemaakt en die bouw is echter werkelijk ongeëvenaard; dus mij is verteld dat geen enkele fantasie die je ooit zou kunnen hebben, onvervuld kan blijven. Geniet van de fantastische kans om verbluffende realistische mannequins te bezitten die zijn gemaakt door een van de toonaangevende bedrijven, WM - we zijn blij je in Canada te ontmoeten!
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 168cm |
| Bustemaat | F |
| Volledige buste | 90cm |
| Taille | 59cm |
| Heup | 90cm |
| Voet | 22cm |
| Orale diepte | 12cm |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 12cm |
| Netto gewicht | 41kg |
Poppen Galerij

























































































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.