Beschrijving
Over haar
De Life Suze mannelijke sekspop is gemakkelijk in de omgang. Vrouwen van alle leeftijden herkennen de spieren en de lengte van de penis. Het neuken van de realistische sekspophuig naast de Kash Doll Sex Tao is een verkenning van de mogelijkheden op seksueel gebied. De levensgrote torso van de sekspop is de zetel van de geslachtsorganen.
De verpakking van de sekspop van Amazon wordt geleverd met een beschermende hoes voor de sekspop ter voorkoming van stof. De mannelijke robot sekspop is poseerbaar en flexibel in verschillende seksuele posities. Het sperma dat vrijkomt na seksuele spanning van de zwarte sekspop is anders.
De sekspop doujin is een op maat gemaakte sekspop die een replica is van elke persoon die je kiest. Er zijn geen meldingen van mensen die sekspoppen misbruiken. De video van de trap boy die op een sekspop rijdt, is overal op internet opgedoken. Het bewijst dat volwassenen van alle leeftijden seksuele bevrediging verdienen.
Dimensies
| Hoogte | 171cm |
| Gewicht | 33,6 kg |
| Borsten | 84cm |
| Onder buste | 60cm |
| Taille | 54cm |
| Heup | 83cm |
| Schouder | 37cm |
| Dij | 50cm |
| Voet | 21,5 cm |
| Vagina | 19cm |
| Anus | 17cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.