Beschrijving
Over haar
Een poppenmagazijn is een plek waar allerlei soorten poppen te vinden zijn. Deze goedkope sekspoppen worden geleverd met veel functies. Deze kenmerken omvatten naaktpoppen, een grote kont en borsten van verschillende maten. Dit soort eigenschappen zorgen ervoor dat de realistische sekspop er echt uitziet.
Omgaan met levensgrote naaktpoppen of een mangapop, die een gepersonaliseerde pop van jezelf kan zijn, is gemakkelijk gemaakt. Onze winkel heeft poppen-tot-leven-porno en homo-poppenporno. Deze video's komen goed van pas tijdens de sekssessie.
De geslachtsdelen van een pop zien eruit als menselijk vlees. De vagina heeft een roze kleur, die lijkt op een nat poesje. Deze liefdespoppen hebben ook vleeskleurige tepelhofjes met borsten die geneukt kunnen worden.
Op poppengroothandel hebben wij de sekspop met een grote kont. Het is gebleken dat liefdespoppen met enorme konten helpen bij het vergroten van de seksuele eetlust. Elk seksueel verlangen mag niet verborgen blijven. Het is belangrijk om ze van je bucketlist af te vinken. Investeren in liefdespoppen is een grote waarde voor uw geld.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 173cm |
| Borstbeeld | 86cm |
| Taille | 68cm |
| Heup | 91cm |
| Schouder | 37cm |
| Arm | 71cm |
| Been | 97cm |
| Voet | 22cm |
| Netto gewicht | 43kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.