Beschrijving
Over haar
Ik denk dat als het om sekspoppen gaat, je meer vrouwelijke sekspoppen kunt vinden dan mannelijke sekspoppen. Dit komt omdat het aantal mannen dat het moeilijk vindt om het soort partner te vinden dat ze willen, klein is.
Door naar de verhalen van enkele mannen te luisteren, kwam ik tot de conclusie dat sekspoppen voor vrouwen een van de verstandigste en meest innovatieve ideeën zijn waaraan ooit is gewerkt. De productie van deze poppen heeft veel glimlachen op de gezichten van mensen getoverd.
Deze schattige Japanse poppen zijn gemaakt om er precies zo uit te zien als echte Japanse vrouwen, en ze hebben ook de meest perfecte lichamen.
Wanneer mannen klagen dat ze de vrouw van hun dromen niet vinden, is het aan te raden om de pop van hun dromen te vinden.
De liefdessekspop is het beste voor zowel getrouwde als alleenstaande mannen. Het zijn naakt levende poppen die er zowel naakt als met kleren goed uitzien. Deze bruinharige poppen hebben kleine gezichten en beide geslachten kunnen ze gebruiken. Wees niet verbaasd als je een vrouw op sekspoppen hoort rijden, want sekspoppen zijn niet beperkt tot één geslacht.
Deze bruinharige pop is ook een kussende pop en je zult er veel plezier aan beleven als je haar in je gezelschap hebt.
Wist je dat er zelfgemaakte sekspoppen zijn? Deze poppen zijn gemaakt om er precies zo uit te zien als de meeste huisvrouwen, en ze zien er nog sexyer uit.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 163cm |
| Borst lijn | 83cm |
| taille lijn | 60cm |
| Hippe lijn | 91cm |
| Schouder breedte | 35cm |
| Arm lengte | 67 cm |
| Been Lengte | 96cm |
| Voeten Maat | 22cm |
| Dij Lijn | 49cm |
| Kalf Lijn | 30cm |
| Netto gewicht | 38kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.