Beschrijving
Over haar
Nederlandse vrouwenpoppen spelen de rol van vrouwen goed bij seks. Het gebruik van sekspoppen voor seksuele doeleinden helpt stress te verminderen. Wanneer je zin hebt in seksuele actie, is er een siliconen anime-sekspop beschikbaar.
Een echte shemale-pop is perfect voor beide geslachten, inclusief trio's met homoseksuele of lesbische partners. De shemale-pop heeft zowel mannelijke als vrouwelijke geslachtsorganen. Dit is een heel belangrijk kenmerk.
De Koreaanse liefdespop en de Japanse anime-sekspop bevinden zich in de goedkoopste categorie liefdespoppen. Deze realistische poppen worden ook geleverd met couponcodes, zodat u ze tegen goede prijzen kunt krijgen.
Je fantasieën kunnen bestaan uit het hebben van een vrouwelijke liefdespop of een sekspop met enorme tieten. Doe wat je de vervulling geeft waar je naar verlangt. Nadat je je pop naakt hebt gemaakt, maak je gebruik van haar flexibele skelet en plaats je haar in verschillende posities totdat je de perfecte voor jou vindt.
De thicc echte pop is een echt schatje. Ze heeft menselijke trekken die altijd een glimlach op je gezicht zullen toveren. Er is geen einde aan alle wilde dingen die je met haar lichaam kunt doen.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 170cm |
| Borstbeeld | 102cm |
| Taille | 54cm |
| Heup | 97cm |
| Schouder | 35cm |
| Arm | 52cm |
| Been | 86cm |
| Voet | 20cm |
| Netto gewicht | 41kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.