Beschrijving
Over haar
Ben je het zat om je eenzaam te voelen zonder dat er iemand is om de koude nachten mee door te brengen? Bekijk deze superieure Savanna sekspop, een van de beste goedkope full-size sekspoppen die er zijn. Van de leidende fabriek voor dikke sekspoppen komt deze langverwachte christelijke kijk op sekspoppen. De kwaliteit van haar sekspop armen is veel beter dan Lucy pop seksvideo.
Net zoals een sexy sissy verandert in een sekspop, is Savanna ontworpen om de hoogste bevrediging te geven. Haar realistische gaten hebben een diepte van ongeveer 6,5 inch, ze zijn erg zacht en geven het zoetste gevoel wanneer ze wordt gepenetreerd. Deze kwaliteit maakt haar een van de beste hete liefdespoppen die je zou moeten bezitten.
Hoewel een Aziatische sekspop van hoge kwaliteit geweldig is voor solo-gebruikers, is Savanna erg veelzijdig en komt ze beter tot haar recht als sekspop voor koppels, omdat er liefde en lust in het delen zit.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 166cm |
| Borst lijn | 80cm |
| taille lijn | 57,5 cm |
| Hippe lijn | 87cm |
| Schouder breedte | 38cm |
| Arm lengte | 67 cm |
| Been Lengte | 104cm |
| Voeten Maat | 21cm |
| Dij Lijn | 46cm |
| Kalf Lijn | 30cm |
| Netto gewicht | 37kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.