Beschrijving
Over haar
Het is adembenemend om een realistische neukpop je een pijpbeurt aan te bieden. Een sekspopspeeltje heeft veel voordelen. Deze omvatten beschikbaarheid. Siliconen sekspoppen zijn direct beschikbaar wanneer u hulp nodig heeft. U hoeft zich geen zorgen te maken over onwillige partners. Bij de neukpop draait alles om jouw tevredenheid.
Afgaande op voorkeuren is een echte sekspop perfect voor mensen die van vrouwelijke sekspoppen houden. Bij het bestellen van een sekspopspeeltje staat altijd de echte poppenprijs vermeld. Elke dag hebben wij nieuwe sekspoppen te koop. Je kunt ervoor kiezen om erachter te komen wat ze allemaal te bieden hebben door poppenpornosites te bezoeken.
Een levensechte sekspop zou niet compleet zijn zonder de sekspopvagina. Dit is de zetel van plezier. Tijdens het neuken met een echte pop voelt de vagina van de sekspop erg strak aan en houdt de penis stevig vast tijdens de actie. Je moet voor een neukpop gaan die duurzaam is. Een voorbeeld is de siliconen sekspop. Deze liefdespop kan zonder vervanging voor een lange periode worden gebruikt.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 166cm |
| Borstbeeld | 82cm |
| Taille | 52cm |
| Heup | 85cm |
| Netto gewicht | 33kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.