Beschrijving
Over haar
Zoek niet te ver naar goedkope siliconen poppen; we hebben er hier een paar! Als je hete sekspoppen nodig hebt zonder een arm en een been te spenderen, dan hebben wij levensechte liefdespoppen voor je! De markt voor siliconenpoppen voor meisjes is momenteel een puinhoop, waarbij de helft te duur is en de andere helft niet mooi. Het is maar goed dat we deze Japanse siliconen poppen hebben.
Als je van Japanse vrouwen houdt of van poppen houdt met hun karakteristieke ogen, huidskleur en slanke lichamen, dan ben je hier aan het juiste adres. Ji, de schoonheid met het ovale gezicht, is fysiek zo aantrekkelijk en zij is de beste leerling; ze leert snel en is zeer enthousiast om te behagen.
Dit is waarom je zult genieten van de liefdespop die je neukt, ze zal snel leren wat je wel en niet leuk vindt, dus je zit nooit zonder.
Zelden vind je een man die echte pop Ji neukt en klachten heeft? Ze is erg mooi en ervaren.
Het beste is dat ze, omdat ze een volledig functioneel metalen skelet heeft, veel verschillende posities kan proberen. Je kunt ook staande voeten aanvragen om haar voor je te laten optreden in staande seksuele posities. Ze is een van onze liefdespoppen die te koop zijn.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 165cm |
| Borst | 84cm |
| Onder Borst | 60cm |
| Taille | 57cm |
| Heup | 95cm |
| Arm lengte | 68cm |
| Schouder breedte | 30cm |
| Kalf lijn | 34cm |
| Dij lijn | 53cm |
| Been Lengte | 82cm |
| Voeten Maat | 23cm |
| Orale diepte (alleen zachte kop) | 12cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 36kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.