Beschrijving
Over haar
Als je een volwassen gebruiker van sekspoppen bent, dan weet je wel beter dan een aankoop te doen van de meeste Black Friday-sekspoppen, aangezien ze gescheurd aankomen en door andere partijen worden gebruikt, maar wat ik je had verteld, is dat we bishoujomom-sekspoppen beschikbaar hebben voor jouw plezier, in de meest sexy sekspoppanty zoals je al kunt zien. De sekspoppremie die je betaalt voor de liefdespop is misschien verlaagd, maar de kwaliteit ervan zeker niet. Als je een sekspop bestelt, Jay, zul je niet eindigen met een anime-sekspop voor jongens of een van die mannelijke anime-sekspoppen, en krijg je precies wat je hebt besteld: een bom met krullend haar.
Ze mag dan wel je sekspoppartner zijn, maar ze houdt ervan om zich te onderwerpen en zal zichzelf volledig aan jouw genade overlaten. Met een prinses boven een pop zoals zij kun je alles doen wat je wilt, nieuwe seksuele posities, het gebruik van speelgoed of een nieuwe partner. Ze zal precies doen wat je haar zegt en niets meer. Wie houdt er niet van een glimlachende, meegaande liefdespop?
Ze heeft een metalen skelet over het hele lichaam dat haar helpt bewegingen te maken en je ervaring met haar te vergroten, dus ongeacht wat je hebt, ja, ze kan die pose aannemen om je een goed gevoel te geven. Jay is absoluut een topmeisje.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 158cm |
| Borstbeeld | 83cm |
| Taille | 50cm |
| Heup | 78cm |
| Arm lengte | 63cm |
| Voet | 21cm |
| Netto gewicht | 34kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.