Beschrijving
Over haar
Ben je dol op het geven van blowjobs aan sekspoppen? Deze onderdanige onschuldige yuk sekspop is de perfecte keuze voor al je seksuele behoeften. Dit is te danken aan een goed gedetailleerd ontwerp dat deze menselijke sekspop erotica pop een sexy uitziend exemplaar maakt.
Bovendien is deze video Japanse sekspop stevig gebouwd. Compleet met stevige, maar buigzame gewrichten. Dit betekent dat deze Wendy O Koopa sekspop een breed scala aan seksuele posities kan aannemen. Zo wordt een echt realistische seksuele ervaring geboden.
Bovendien belooft seks met een dex pop een volledig meeslepende seksuele ontmoeting te worden. Dus, als je uitkijkt naar een mooie sekspop porno fantasie. Deze echte sekspop biedt man neukt tranny sekspop intense extase. Dus, als je een fan bent van poppen seks kleine ontwerpen. Dan is deze sexy echte echte pop perfect voor jou.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 167cm |
| Borst | 97cm |
| Taille | 60cm |
| Heup | 95cm |
| Schouder | 37cm |
| Been Lengte | 88cm |
| Arm lengte | 64cm |
| Voet lengte | 22cm |
| Netto gewicht | 48KG |
| Orale diepte | 13cm |
| Vaginale diepte | 17cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.