Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 166cm |
| Borst lijn | 80cm |
| taille lijn | 57,5 cm |
| Hippe lijn | 87cm |
| Schouder breedte | 38cm |
| Arm lengte | 67 cm |
| Been Lengte | 104cm |
| Voeten Maat | 21cm |
| Dij Lijn | 46cm |
| Kalf Lijn | 30cm |
| Netto gewicht | 37kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.