Beschrijving
Over haar
Welkom bij de Houston Sex Doll Store, uw go-to leverancier van sekspoppen voor de beste, levensechte sekspoppen van siliconen en TPE. Onze sekspoppenwinkel staat garant voor de beste, hoogwaardige en levensechte sekspoppen die aan al uw seksuele verlangens zullen voldoen. De foto's van de echte sekspoppen in onze winkel zijn onovertroffen en zullen de realiteit van uw dromen worden.
De sekspoppen in de bibliotheek van onze groep zijn ware kunstwerken met veel aandacht voor detail en uitsluitend de beste producten. Deze poppen varieerden van een zijdezachte huid tot realistische gelaatstrekken; elk onderdeel is zorgvuldig ontworpen, zodat je een levensechte ervaring kunt beleven.
Kunstmatige intimiteit en seks hebben een lange weg afgelegd sinds ze voor het eerst werden ontwikkeld. Seksrobots zijn niet alleen synoniem met sekspartners, maar ze zijn ook een bron van intimiteit en zorg die eenzame mensen in staat stelt een gezond innerlijk te ontwikkelen. Een anatomisch correcte robot kan de kwaliteit van leven verlengen door middel van technologische zorg en een echt gepersonaliseerde en geautomatiseerde relatie te ontwikkelen.
Vinden wat je zoekt is gemakkelijk, want we hebben een ruim aanbod aan mannelijke en vrouwelijke sekspartners in de Houston Sex Doll Store. Bekijk vandaag nog onze website en ontdek nieuwe manieren om je huwelijksleven een boost te geven die je nog nooit eerder hebt ervaren.
Dimensies
| Materiaal | TPE-kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 158 cm D-cup |
| Schouder | 33cm |
| Bovenste borst | 80cm |
| Onderste borst | 59cm |
| Taille | 54cm |
| Heup | 82cm |
| Dijbeen omtrek | 46cm |
| Kuitomtrek | 29cm |
| Beenlengte | 83cm |
| Voeten lengte | 21cm |
| Netto gewicht | 33kg |
| Monddiepte | 12cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.