Beschrijving
Over haar
De realistische liefdespop voor volwassenen is gemaakt nadat de producenten een idee hadden gekregen om een sexy pop te maken. Dit was nadat ze hadden ontdekt dat de meeste mannen tieners en jonge volwassenen verkiezen boven volwassen dames. Dit is niet vreemd of raar, want elk mens moet weten wat hij leuk vindt en wat hij bevredigend vindt. Als je dit eenmaal hebt gedaan, kun je gemakkelijk een pop kiezen. Deze realistische liefdespoppen lijken precies op tienermeisjes, en soms zien ze er zelfs nog beter uit. Deze poppen zijn levende sekspoppen. We staan verzending naar alle landen toe en het duurt slechts 3-5 dagen, hoewel onze poppen in zeer discrete pakketten aankomen.
Het mooie aan deze pop is dat ze sexy is en geen gebrek aan realisme heeft. Ze is een realistische sekspop en kan gemakkelijk voor een mens worden aangezien. Het toevoegen van deze neukpop voor volwassenen aan je verzameling bevredigt niet alleen je seksuele fantasieën, maar biedt ook gezelschap voor jou.
Het leukste aan deze poppen is dat het siliconen liefdespoppen zijn, en siliconen is het beste materiaal om poppen van te maken, vooral sekspoppen. Je moet haar op een plek houden die haar huid kan beschadigen.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 163cm |
| Borst lijn | 83cm |
| taille lijn | 60cm |
| Hippe lijn | 91cm |
| Schouder breedte | 35cm |
| Arm lengte | 67 cm |
| Been Lengte | 96cm |
| Voeten Maat | 22cm |
| Dij Lijn | 49cm |
| Kalf Lijn | 30cm |
| Netto gewicht | 38kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.