Beschrijving
Over haar
Onze speciale poppen zijn een droom die uitkomt voor serieuze verzamelaars en liefhebbers. Hun levensechte gelaatstrekken en gladde huid creëren een ervaring die even echt als vermakelijk is. De sexy Aziatische poppen worden geleverd met een breed scala aan kostuums voor hen. Ze hebben een politie-uniform en een schraal doorschijnend nachthemd. Deze kostuums zijn geweldig voor rollenspellen met je sekspop en om ervan te genieten.
China-poppen hebben daarentegen een breed scala aan aanpasbare functies, sommige krijgen grote billen terwijl andere kleine ronde kontjes krijgen. Het gebruik van sekspoppen varieert van consument tot consument. Sommige mensen gebruiken ze in wezen alleen voor seksuele genoegens, terwijl sommigen religieus als een vriendin gebruiken en ze zelfs als zodanig behandelen. De meeste realistische sekspoppen zijn zo goed gebouwd, de materialen zijn van hoge kwaliteit en komen zo dicht bij het menselijke gevoel.
levensechte echte poppen zijn er in compacte maten en zijn geliefd bij mensen die van kleine minnaars houden. Tpe liefdespoppen zijn het meest voorkomende type liefdespoppen dat wereldwijd wordt verkocht.
De prijzen van opblaaspoppen variëren van pop tot pop, afhankelijk van het niveau van aanpassing dat beschikbaar is voor de eindgebruiker. En er zijn zoveel aanpasbare opties.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 170cm |
| Borst | 102cm |
| Taille | 59cm |
| Heup | 91cm |
| Netto gewicht | 46KG |
| Orale diepte | 12cm |
| Vaginale diepte | 22cm |
| Anale diepte | 18cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.