Beschrijving
Over haar
Severally, the life size Asian sex doll has topped review charts as eager and responsive. What do you say about a real love sex doll dva that ensures you are satisfied sexually. The sex doll realistic pussy is a wonder house and arousing looking pleasure hole.
The lolli sex doll has perfectly shaped breasts with erect nipples. You might get stuck on the lips of the animal sex doll as these lips do excellently with blowjobs. A man riding sex doll will discover that the 155cm Tpe sex doll Shannon sex experience leaves him fully sated.
The tpe sex doll wm doll gives excellent rigidity and balance. This doesn’t take away the fact sex with real looking doll can happen in different angles. A real sex doll with heating is a treasure especially in cold times when cuddles are needed.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 165cm |
| Borst | 75cm |
| Onder buste | 59cm |
| Taille | 51cm |
| Heup | 82cm |
| Arm lengte | 66cm |
| Beenlengte | 90cm |
| Voet lengte | 21cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
| Netto gewicht | 30kg |
Poppen Galerij























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.