Beschrijving
Over haar
We presenteren de moderne genotspartners: koop sekspop 3D, sekspop Bianca en sekspop Gennie. Deze vrouwelijke poppen zijn gemaakt om te voldoen aan de behoeften van alle perverse mannen met hun levensechte uiterlijk en de mogelijkheid om ze naar eigen voorkeur te ordenen. Deze poppen, alternatief vervaardigd van hoogwaardig siliconenmateriaal, voelen ongelooflijk zacht aan en zijn perfect voor de tactiele fantasieën die je je maar kunt wensen. De meeste poppen die we aanbieden, hebben realistische 3D-gezichtstrekken en een gebogen lichaam. Ze verschillen van elkaar om de keuzevrijheid van klanten te vergroten.
Het gaat niet alleen om het uiterlijk, want de apparatuur die we gebruiken zorgt ervoor dat de bewegingen vloeiend zijn en de simulatie zo levensecht mogelijk is. Naast wat hierboven is beschreven, zijn deze poppen ook perfect voor feestjes of fotoshoots, omdat ze er prachtig uitzien.
Onze love dolls zijn absoluut een investering voor het leven; ze bedriegen niet, schelden niet en gaan niet weg. Ze staan altijd open voor warmte en liefde, zonder dat je erover hoeft te klagen. Onze verzegelde verzending zorgt ervoor dat we je nieuwe bron van grenzeloos geluk – sexdoll 3d – bij je afleveren zonder dat iemand anders je kan zien. Bestel nu!
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 164 cm plus |
| Borst lijn | 81cm |
| taille lijn | 59cm |
| Hippe lijn | 103cm |
| Arm lengte | 63cm |
| Schouder breedte | 38cm |
| Kalf Lijn | 34cm |
| Dij Lijn | 59cm |
| Been Lengte | 79cm |
| Voeten Maat | 22cm |
| Netto gewicht | 45kg |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.