Beschrijving
Over haar
Wat is de deal van Japan met alle liefdespoppen? Houd je van populaire sekspoppen? Of misschien wil je een erotische sekspop die je kan plezieren. Hoe dan ook, we hebben de Japanse liefdespop voor je, en ze kan beide. Ze is te zien in veel pornovideo's met echte poppen, en de realistische sekspop is waarschijnlijk het beeld dat opduikt als je googlet op 'wat is de meest realistische sekspop?'
Ze komt van sekspoppen in China en ze maken de perfecte poppen. Met een pop kun je de perfecte porno maken; poppen hebben seks en kunnen je een goede seksuele ervaring geven zonder je te stressen of een infectie te bezorgen. Deze langharige brunette sekspop heeft een prachtig gezicht en een nog mooiere uitstraling. Haar naam is Kira en we denken dat je van haar zult houden.
Kira heeft ook een behoorlijk lichaam. Ze is flexibel dankzij een ingebouwd metalen skelet en heeft een mooi paar C-cup borsten waarmee ze heerlijk kan spelen. Ze heeft ook een slank lichaam en een kleine kont die bij haar taille en heupen past. Als je een ervaren liefdespop met een kleiner figuur wilt, is Kira jouw meisje.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 152 cm |
| Borstbeeld | 90cm |
| Taille | 56cm |
| Heup | 102cm |
| Schouder | 33cm |
| Arm | 46cm |
| Been | 80cm |
| Voet | 19cm |
| Netto gewicht | 37kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.