Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 150cm |
| Borst | 70cm |
| Taille | 53cm |
| Heupen | 85,5 cm |
| Arm lengte | 56cm |
| Schouder breedte | 34cm |
| Kuit omtrek | 28cm |
| Dij Omtrek | 56cm |
| Been Lengte | 78cm |
| Voet lengte | 21,5 cm |
| Netto gewicht | 27kg |
| Orale diepte | 12cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij



























































































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.