Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 154 cm plus |
| Borst lijn | 85cm |
| taille lijn | 52cm |
| Hippe lijn | 86cm |
| Arm lengte | 55cm |
| Schouder breedte | 32cm |
| Kalf Lijn | 32cm |
| Dij Lijn | 48cm |
| Been Lengte | 75cm |
| Voeten Maat | 21cm |
| Netto gewicht | 34 kg |
| Orale diepte | 12cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij


























































































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.