Beschrijving
Over haar
Het is tijd om je seksuele drang heel serieus te nemen en een sekspoprobotdocumentaire 2020 te kopen om jezelf eens lekker te verwennen. Betalen voor deze Hitler-neukpop is de droom van elke jonge man, omdat ze een heel praktisch, perfect lichaam en uitstekende grote billen heeft, de ware kenmerken van een dame die een man van zijn stuk brengt.
Deze geweldige Nederlandse poppen die te koop zijn, zijn de baby's om seks mee te hebben. Borsten zijn als die van een lekker meisje, dus mooie vrouwelijke poppen voor jongere vrouwen liggen voor het oprapen.
Deze Climax-pop heeft een eerlijker uiterlijk, een mollige, dure sekspop die vol sfeer zit. Buigen met een sekspopvagina is voor jou geen probleem, want deze harige sekspop kan in elke gewenste positie buigen. Je kunt handig van positie veranderen over haar slanke lichaam, terwijl ze haar kleine bobby gebruikt om je uit te lachen en je gek te maken.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 165cm |
| Borst | 67 cm |
| Taille | 55cm |
| Heup | 81cm |
| Schouder | 34cm |
| Arm lengte | 57cm |
| Voet lengte | 19cm |
| Netto gewicht | 29KG |
| Orale diepte | 13cm |
| Vaginale diepte | 17cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij
![]()
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.