Beschrijving
Over haar
Hete sexy poppen zijn overal, vooral op de beste sekspoppensites. Deze poppen zien er erg aantrekkelijk uit en hun lichamen zijn buitengewoon mooi, realistisch en onweerstaanbaar. Als je de beste echte poppen voor vrouwen wilt, dan moet deze pop op je lijstje staan, want het is niet alleen de meest realistische sekspop op de markt, maar kan ook door zowel mannen als vrouwen worden gebruikt.
Onze echte sexy poppen zijn echt. Ze zijn zeer realistisch en zien er precies uit zoals een mens eruit zou moeten zien. Het is mogelijk dat ze wordt aangezien voor een mens.
De Real Doll Factory produceert alleen de beste poppen. Deze poppen zijn echte sexy poppen en de meest realistische sekspoppen op internet.
Deze poppen zijn menselijke liefdespoppen en zijn het beste voor mannen die houden van poppen die er zowel realistisch uitzien als heel jong zijn.
Als je haar koopt, kun je deze hele hete sexy pop krijgen, en ik garandeer dat je prachtige seksstijlen zult hebben als je haar eenmaal hebt.
Ze is lichtgewicht, betaalbaar, mooi en kan worden verplaatst.
Verzending duurt ongeveer twee tot drie dagen en we leveren in discrete pakketten.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 156cm |
| Borst lijn | 78cm |
| taille lijn | 53cm |
| Hippe lijn | 84cm |
| Schouder breedte | 30cm |
| Arm lengte | 63cm |
| Been Lengte | 85cm |
| Voeten Maat | 20cm |
| Dij Lijn | 43cm |
| Kalf Lijn | 27cm |
| Netto gewicht | 29kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.