Beschrijving
Over haar
Vanwege de grote vraag naar seks bij mensen zijn sekspoppen in sommige landen geleidelijk het best verkochte speelgoed geworden.
Het neuken van een echte sekspop is vergelijkbaar met het neuken van een echt persoon. Het enige verschil is dat er geen communicatie is tussen jou en de pop, maar die communicatie kun je zelf tot stand brengen. Je kunt haar je diepste geheim vertellen en je kunt er zeker van zijn dat ze het aan niemand zal vertellen. Vanwege persoonlijke behoeften en een heleboel andere persoonlijke redenen hebben mensen eindelijk levensechte sekspoppen omarmd, en het wordt iets dat je op de meeste plaatsen kunt vinden.
Er zijn echter levensechte sekspoppen die in porno te zien zijn. Deze echte poppen bieden pijpbeurten, en er zijn echte sekspoppenvideo's waar je deze poppen kunt vinden. Het neuken van een echte sekspop heeft een manier om seksuele spanning los te laten en je seksueel tevreden te laten voelen. Je kunt ook vies worden in deze sekspoppen en ze later schoonmaken.
De xxx-sekspoppen worden beschouwd als iets anders dan louter speelgoed. Ze worden nu gezien als metgezellen, en mensen zorgen zelfs voor hun poppen precies zoals ze voor hun partners zouden zorgen.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 166cm |
| Borst lijn | 88cm |
| taille lijn | 56cm |
| Hippe lijn | 90cm |
| Schouder breedte | 38cm |
| Arm lengte | 66cm |
| Been Lengte | 104cm |
| Voeten Maat | 22cm |
| Dij Lijn | 46cm |
| Kalf Lijn | 30cm |
| Netto gewicht | 39,5 kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.