Beschrijving
Over haar
Fan van pompons en acrobatiek?
Introductie van onze cheerleaderpoppen, de meest realistische atletische sekspoppen die trucjes kunnen draaien. In haar dunne outfit gluren haar kleine tietjes er doorheen, haar billen hangen uit met wit nylon slipje. Haar strakke dijen beloven een geweldige tijd en laten zien dat ze gewend is aan veel oefeningen en daarom bereid is om voor lange periodes te neuken.
Deze kleine sekspop wordt geleverd met een aanpasbare functie; je kunt pruiken bestellen die je fantasieën van kortharige sekspoppen of langharige sekspoppen kunnen bevredigen. Deze prachtige pop is een sekspop met kleine tieten met grote tieten die mooi op haar lichaam zitten en strakke schouders. Deze bijzondere sexy pop belooft veel flexibiliteit in bed.
Na een echte varsity-cheerleader hebben we het meest realistische sekspoplichaam gemaakt en je verbazingwekkende lustpop heeft een prachtig poppenpoesje gemodelleerd naar een echte, knus en mooi zitten. Ze heeft haar tieten uit en haar pom-poms klaar om voor je te juichen, haal je cheerleaderpop vandaag nog.
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 165cm |
| Borst | 84cm |
| Taille | 59cm |
| Heup | 87cm |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 17cm |
| Netto gewicht | 35KG |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.