Beschrijving
Over haar
Sommigen van ons houden van schattige en jonge dingen, kleine dingen die je met de hand kunt uitkiezen en met alle liefde en aandacht van de wereld kunt douchen, maar we willen ook dat ze aan onze behoeften voldoen – onze kleine, kleine schatjes.
Hanna zegt dat zij degene is. Deze liefdespop voor volwassenen is echt de definitie van klein. Deze levensechte sekspop is zo klein dat je haar wilt oppakken en ervoor wilt zorgen dat haar geen kwaad overkomt, maar ze is net zo realistisch dat je niet kunt wachten om je penis in haar te schuiven. En het leuke ervan vindt ze niet erg; zij zou het aannemen.
Deze Japanse sekspop is ook een goede neukpop, en als je toch bezig bent, zul je haar kleine karakter niet meer herinneren, hoe het warme poesje van deze liefdespop je zal laten voelen en de zoetheid van haar gematigde borsten.
sekspoppen op ware grootte worden niet beter dan dit; ze zijn liever niet zo goed als deze specifieke, echte sekspop. Deze siliconen sekspop met haar kleine gestalte kan ook doorgaan als een metgezelpop, weet je, als een schattige kleine vrouw waarvan je geen antwoord verwacht, maar wel opluchting krijgt en het gevoel krijgt dat je geliefd bent als je met ze praat. Deze sexy pop zal naar je luisteren zonder zelfs maar een enkel oordeel.
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 170cm |
| Borst | 83cm |
| Taille | 56cm |
| Heup | 97cm |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 17cm |
| Netto gewicht | 40kg |
Poppen Galerij
























































































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.