Beschrijving
Over haar
When Molding sex dolls like Ria’s grimoire sex doll, AKA the sex doll forum’s best anal doll, you ensure a lot of things, one of them being that aside from being TPE, the doll has nothing in common with the TPE sex doll, dee.This cosplay sex doll is such a cute anime pen sex doll, and he does a sex doll discount code that makes him more affordable, so your pleasure never costs any more than you can afford.
In case you’re trying to avoid making a purchase by purchasing a cuteer love doll, remember that no one has ever said they enjoyed sex with a ⅙ scale doll. You need a doll that can hold you just as well as you hold her and even show up the way you need her to. Don’t play any games with your orgasms; avoid stories that touch today.
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 170 cm D-cup |
| Schouder | 36cm |
| Bovenste borst | 84cm |
| Onderste borst | 62 cm |
| Taille | 58cm |
| Heup | 88cm |
| Dijbeen omtrek | 50cm |
| Kuitomtrek | 30cm |
| Beenlengte | 85cm |
| Voeten lengte | 22cm |
| Netto gewicht | 37,5 kg |
| Monddiepte | Niet beschikbaar |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.