Beskrivelse
Om henne
Som mennesker er våre behov og ønsker avgjørende. Ettersom vi er forskjellige, er våre behov også det. Du vil bli bedt om å få en slags lettelse på et tidspunkt, selv om vi ikke ønsker det. Disse dukkene i naturlig størrelse er omhyggelig laget, med et uimotståelig utseende som gjør at du vil beholde den for deg selv. Til det myke, kjøttfulle brystet som er perfekt for å klemme, er det å smake på brystvortene en utenomjordisk opplevelse du kanskje vil ha alene.
Når du tror at brystet er det eneste du kan lure på, ser du tilfeldigvis kunstverket implementert i rumpa til de japanske kjærlighetsdukkene. De er runde og fantastiske, og de forblir tro mot det realistiske designet som ble laget for dem i utgangspunktet. Baksiden av disse jævla dukkene føles strammere enn inngangen foran. Du kan bare bruke litt glidemiddel, og med hendene på rumpa begynner du reisen med å finne nytelse. Når du glir inn, kan det være litt strammere enn vanlig, spesielt hvis du er stor. Bør det stoppe oss? Selvfølgelig ikke. Det ville vært fint å ha litt musikk på mens du beveger midjen synkronisert med melodien. Slå den rumpa mens du svinger i midjen. Slå den så hardt du vil. Interaktive sexdukker er immune mot smerte. Du kan gå så hardt du vil uten å bry deg om noens følelser.
Som sådan gir en kjærlighetsdukke i full størrelse et innblikk i hva fremtiden er i stand til å oppnå. En homofil kjærlighetsdukke er pirrende. Hentai-sexdukker er også interaktive. Du kan endre hvilken som helst egenskap ved dukken slik at den passer perfekt til din smak og ønsker.
Dimensjoner
| Materiale | Full silikon |
| Høyde | 168 cm |
| Bryst | 82 cm |
| Under brystet | 70 cm |
| Midje | 63 cm |
| Hofte | 97 cm |
| Armlengde | 68 cm |
| Skulderbredde | 40 cm |
| Kalvelinje | 34 cm |
| Lårlinje | 53 cm |
| Benlengde | 80 cm |
| Føttstørrelse | 23 cm |
| Oral dybde (kun mykt hode) | 12 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Netto vekt | 40 kg |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.