Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 160 cm |
| Brystlinje | 85 cm |
| Midjelinje | 61 cm |
| Hip Line | 97 cm |
| Skulderbredde | 37 cm |
| Benlengde | 75 cm |
| Armlengde | 61 cm |
| Lårlinje | 51 cm |
| Kalvelinje | 32 cm |
| Føttstørrelse | 21 cm |
| Netto vekt | 39 kg |
| Muntlig dybde | 13 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.