Beskrivelse
Om henne
Har du noen gang sett en anime-dukke?
Har du et ønske om å ha sex med en anime-dukke, eller vil du ha en anime-dukke i din besittelse?
Våre sexy anime-sexdukker ble designet for å se nøyaktig ut som anime-karakterene du ser i filmer. De er veldig vakre og de har et ubestridelig utseende av anime.
Anime-dukker er også asiatiske dukker. Dette er solide kvalitetsdukker, noe som betyr at du kan velge å blåse dem opp når de ikke er i bruk, og du kan også blåse dem opp når du vil bruke dem.
Asiater kjøper også disse dukkene; de er de virkelige bondage-dukkene, og disse sexdukkene har mange fordeler knyttet til seg.
De gjør sexlivet ditt behagelig, gir deg tilfredsstillelse og gir deg den beste seksuelle opplevelsen.
Sexdukken Megumin har vært på markedet veldig lenge. Du kan finne en anime-sexdukke, men det kan være vanskelig å finne en feit dukke til salgs. Vi prøver å gjøre ting enkelt for kundene våre, og det er grunnen til at vi har listet ut denne sexy anime fete dukken for salg.
Frakten tar noen dager og vi sender av gårde dukkene våre i diskrete pakker.
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 158 cm |
| Brystlinje | 85 cm |
| Midjelinje | 60 cm |
| Hip Line | 85 cm |
| Skulderbredde | 36 cm |
| Armlengde | 65 cm |
| Benlengde | 94 cm |
| Føttstørrelse | 22 cm |
| Lårlinje | 48 cm |
| Kalvelinje | 28 cm |
| Netto vekt | 35 kg |
| Muntlig dybde | 13 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri




















Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.