Beskrivelse
Om henne
Zoey Hentai Helena tifa film sexdukke for gutter
Har du møtt Zoey, stjernen til Zoey: my hentai sex dukke? Vel, hvis du ikke har det, gjør vi introduksjonene. Denne lookalike Helena realistiske sexdukken er en av de hotteste sexdukkene som finnes. Med alle skinnstropper, fletter og kjeder er dette den beste sexdukken for gutter som er mye mer eventyrlystne i sengen. Sexvideodukken er så komfortabel foran et kamera at hun ser ut akkurat som de anerkjente film-sexdukkene. Og hun kan utføre de samme triksene som de kan, takket være hennes hudlignende silikonkropp og den spesialtilpassede metallryggraden.
Sexdukken kaufen har en fin petite figur, perfekt for menn som liker kvinnene sine slankere, og akkurat som phim sexdukker er hun vanntett og kan tas med under dusjen eller skylles godt av. Det beste er at denne kjærlighetsdukken er rimelig og er en nøyaktig kvinnekropp, perfekt for å lære å glede kvinner med. Hva er en sexdukke som umodne gutter kan bruke? Vel, det er denne Zoey kjærlighetsdukken. Finn ut prisen på sexdukker i Pakistan eller andre steder i verden. Vi er den rimeligste du finner!
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 158 cm |
| Bryst | 83 cm |
| Midje | 50 cm |
| Hofte | 78 cm |
| Armlengde | 63 cm |
| Fot | 21 cm |
| Netto vekt | 34 kg |
| Muntlig dybde | 13 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri










Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.