Beskrivelse
Om henne
Med verden som er så opptatt med å få tid til intime forbindelser, minker det sakte. For å holde tritt med presset og trangen til å ha seksuelle forbindelser henvender folk seg til sexdukker for intimitet. Disse sexdukkene er hovedsakelig tpe kjærlighetsdukker, tpe er et gummimateriale som er slitesterkt og mykt som føles som menneskehuden.
Sexdukker i dag er i naturlig størrelse, for å ligne en faktisk menneskelig størrelse. Disse sexdukkene i naturlig størrelse er den vanligste typen sexdukker som brukes sammenlignet med kjærlighetsdukkene. De kommer som bevegelige sexdukker med bevegelige deler som lemmer. Disse delene hjelper til med lettere glede av sexdukken.
Blås opp dukker. Dette er oppblåsbare sexdukker å glede seg over. Blow up dolls brukes mest av nybegynnere og veldig forsiktige mennesker. Bondage-sexdukker brukes mest av bdsm-profesjonelle. Dette gjør disse dukkene fleksible og mye morsommere. I bondage-delen kan du binde opp sexdukken for maksimal nytelse. Menns sexdukker er en voksende industri og med tiden kan den utvikle seg til kjønnsbruk. Japanske sexdukker sorteres vanligvis etter av mange mennesker. De kommer med egne antrekk eller kjoler. beste sexdukker er vanligvis populære på grunn av deres bærbarhet.
Kom og opplev din sexdukke og la oss betjene deg.
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 164 cm |
| Bryst | 99 cm |
| Midje | 62 cm |
| Hofte | 116 cm |
| Netto vekt | 55 kg |
| Muntlig dybde | 12 cm |
| Vaginal dybde | 22 cm |
| Anal dybde | 18 cm |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.