Beskrivelse
Om henne
Hvem ville gå fra sjansen til å ha sex med en sexdukke? De fleste ønsker å ha sex med sexdukker, men vet ikke hvor de skal begynne. For det første er det kjærlighetsdukker for menn og kvinner. Forskjellene er minimale dersom dukken skal brukes av en homofil. For eksempel vil en mann som er forelsket i menn bare få en vanlig mannsdukke, og for en kvinne gjelder det motsatte. Ekte sexdukker må også være liv som sexdukker, disse dukkene må se ut og føles som en normal person.
Petite big booty sexdukker er elsket av menn for deres myke følelse og fleksibiliteten du får med en liten dukke. Å manipulere det er enkelt. Sexdukkehodet er laget av tpe-materiale med et munnhule som også brukes til sex. Big tit sexdukker er sexdukker som kommer med store bryster. Disse sexdukkene kan brukes av både menn og kvinner. De kan også passe til å bli kalt lesbiske sexdukker også. Homofile sexdukker er mannlige sexdukker som brukes av menn for seksuell nytelse.
Billige sprengningsdukker sørger for at alle har råd til å skaffe seg en sexdukke. Disse dukkene har mange bruksområder i samfunnet.
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 158 cm |
| Bryst | 100 cm |
| Midje | 49 cm |
| Hofte | 89 cm |
| Netto vekt | 39 kg |
| Muntlig dybde | 12 cm |
| Vaginal dybde | 22 cm |
| Anal dybde | 18 cm |
Dukkegalleri










Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.