Beskrivelse
Om henne
Miss er en hentai silikondukke som kan gi deg en realistisk måte å spille ut dine dypeste og villeste fantasier. Dette er fordi Misa er en av våre beste kjærlighetsdukker i silikon til salgs. Vår samling av silikon sexdukkerør inneholder realistiske silikondukker av høyeste kvalitet.
Videre er Misas sexdukkehode i silikon godt utstyrt for å sikre at du får den beste orale opplevelsen mens du utforsker Misas kropp og lager ekte sexdukker video. Med Misa kommer du definitivt til å nyte det høye detaljnivået og de realistiske teksturene som Misa tilbyr.
Dessuten har Misa tette, ribbede vaginale og anale passasjer for å tilfredsstille kuken din. I tillegg vil hendene dine like å kjære, kjærtegne, gripe og klemme Misas buede, myke, faste og sprettende rumpe. Misas bryster har også en veldig realistisk tekstur som gir deg enorm nytelse når du klemmer, suger, kjærler og kjærtegner hennes vakre sexy pupper.
Dimensjoner
| Materiale | Full silikon |
| Høyde | 160 cm |
| Bryst | 98 cm |
| Under brystet | 70 cm |
| Midje | 66 cm |
| Hofte | 105 cm |
| Armlengde | 64 cm |
| Skulderbredde | 40 cm |
| Kalvelinje | 37 cm |
| Lårlinje | 56 cm |
| Benlengde | 74 cm |
| Føttstørrelse | 22 cm |
| Oral dybde (kun mykt hode) | 12 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Netto vekt | 46 kg |
Dukkegalleri













Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.