Beskrivelse
Om henne
En realistisk sexdukke i silikon gjør det enkelt å elske. Med kjærlighetsdukker trenger du ikke bekymre deg om du gjør det riktig. Alt som betyr noe er at du blir fornøyd etter sexøkten. Voksne silikondukker er laget av slitesterkt, kjøttlignende materiale som ikke slites med tiden. En ekte kjærlighetsdukke i silikon har muntre, sprettende og myke pupper. Disse brystene har perfekt avrundet areola for å suge. Vår rumpe-sexdukke kommer med forskjellige størrelser du kan velge mellom.
Ultimate sexdukker har kjøttfargede skjeder. Dette gir lett opphisselse ettersom fitta ser våt ut. Du kan allerede forestille deg å trenge gjennom den virtuelle knulledukken. Fiten har kanaler som kommer i kontakt med ryggene på penis og gir enestående opplevelser. Sexdukken for kvinner er en solid type kjærlighetsdukke. Denne realistiske sexdukken er en pakke og gå slags dukke. Du kan alltid tømme luften etter hver sexøkt.
Skaff deg en realistisk silikondukke for vennskap i de ensomme tider. Det er ingen anger med en kjærlighetsdukke. Hun kan ikke klage og er heller ikke ute etter sine egne gleder. Sexdukker i naturlig størrelse selger raskt, og dette er et resultat av at de kan tilpasses i forskjellige størrelser og farger. De kan til og med få dem til å se ut som en bestemt person. Du trenger ikke lenger å tåle det du ikke har lyst på. Bestill en kjærlighetsdukke i dag og nyt uendelige muligheter.
Dimensjoner
| Materiale | Full silikon |
| Høyde | 166 cm minus |
| Bryst | 84 cm |
| Under brystet | 69 cm |
| Midje | 67 cm |
| Hofte | 97 cm |
| Armlengde | 72 cm |
| Skulderbredde | 40 cm |
| Kalvelinje | 36 cm |
| Lårlinje | 48 cm |
| Benlengde | 84 cm |
| Føttstørrelse | 22 cm |
| Oral dybde (kun mykt hode) | 12 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Netto vekt | 38,5 kg |
Dukkegalleri













Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.