Beskrivelse
Om henne
Det er store pupper, og så er det disse.
Denne fete sexdukken har noen av de største puppene vi har sett på en BBW sexdukke før. Hvis du er en fyr som liker barmfagre sexdukker og store pupper, kan du ikke bli lykkeligere enn disse.
Glem de små puppene og de supermodellene, og se på dette enorme ville paret! Hun elsker å gi brystjobber også, og hun elsker det når du bruker henne.
Den underdanige dukken har ikke bare pupper, men en vakker rumpe og et veldig tiltalende ansikt. Du vil like den sexy rumpa hennes like mye som du liker de store puppene hennes fordi hun er en TPE sexdukke, og materialet er veldig fleksibelt.
Denne dyre sexdukken har et stålskjelett, et bredt bevegelsesområde, og er godt vektet, så hun tynger ingen og er perfekt for selv folk som er nye til å bruke en sexdukke.
Hun er perfekt for brystelskere og har et fint stativ, et pent ansikt og en bankende kropp. Hun har tre funksjonelle hull, slik at hun kan være din blowjob-sex-dukke og analsex-dukke, og deretter bøye ryggen for din fornøyelse. Hva enn du vil.
Dimensjoner
| Materiale | Silikonhode + TPE-kropp |
| Høyde | 170 cm |
| Bryst | 101 cm |
| Midje | 56 cm |
| Hofte | 97 cm |
| Skjededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Netto vekt | 44 kg |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.