Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | Full silikon |
| Høyde | 165 cm |
| Kopp | F |
| Netto vekt | 33 kg |
| Full byst | 84 cm |
| Under Bust | 62 cm |
| Midje | 54 cm |
| Hofte | 94 cm |
| Skulderbredde | 33 cm |
| Armlengde | 63 cm |
| Benlengde | 84 cm |
| Føttstørrelse | 22 cm |
| Skjededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri


























Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.