Beskrivelse
Om henne
På nettstedet sexdoll realistic.com er det enkelt å finne både sexdukke og tilbehør for å få en jævla sexdukke til å føles ekte. Du vil se menn på nettforumet for sexdukken (2016) som stolt annonserer å kjøpe sexdukke til min kone. Hvis en menneskelig seksuell partner er seksuelt aktiv, fungerer forholdet.
Trygge, billige tpe-sexdukkesider er tilgjengelige for å hjelpe deg med å få svart fredag-sexdukker som er giftfrie for mennesker. Jayden James sexdukken har en dildo som kan settes inn med en vagina ved siden av. Ok å bestille en realistisk sexdukke fra siden vår, vi lover en tilfredsstillende opplevelse.
Den mannlige tpe luksus sexdukken er en høykvalitets sexdukke som er kjent for å være en evig følgesvenn. For å bygge en virtuell sexdukke, må du ha prøvd den nakne sexdoll-demoen for å sette i tankene dimensjonene som er tilgjengelige for en realistisk sexdukke.
Dimensjoner
| Høyde | 171 cm |
| Vekt | 31,5 kg |
| Bryster | 80 cm |
| Under Bust | 63 cm |
| Midje | 59 cm |
| Hofte | 88 cm |
| Skulder | 37 cm |
| Lår | 50 cm |
| Fot | 22 cm |
| Vagina | 19 cm |
| Anus | 17 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.